zamknijWkrótce otwarcie

Wkrótce otwarcie

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC

Telefon:

+48 606 341 641
Formularz kontaktowy

Atrakcje

Fotograf

Naturalna fotografia ślubna - zdjęcja i filmy.

Specjalizujemy się w fotografii i filmie ślubnym. Bardzo chętnie wykonamy dla Państwa zdjęcia i film, które będą pamiątką na lata. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz wyceny terminu:) 

Zobacz ofertę

 

Dekoracje

Wiemy, jak ważne są - często z pozoru nieistotne - dekoracje ślubne i weselne, dlatego prezentujemy Państwu dodatki ślubne i ozdoby ślubne, które wzbogadzą każde wesele.

 

Muzyka

Najlepsze hity na wesele to przeboje wszechczasów i muzyka aktualnie będąca na topie – oczywiście ta maksymalnie taneczna. Odpowiedni dobór pozowli bawić się zarówno młodym jak i starszym gosciom

 

Alpaki

Bajeczna sesja zdjęciowa z aplakami. Nietypowa sceneria, przemiłe zwierzęta.

 

Fotobudka

Nasza firma może poszczycić się mianem jednej z pierwszych w Polsce, która oferuje wynajem fotobudek. Inspirację zaczerpnęliśmy z krajów, w których fotobudki już od lat cieszyły się bardzo dużą popularnością. Postanowiliśmy spróbować na polskim rynku i okazało się, że fotobudki zyskały również sympatię Polaków. Ponadto zdając sobie sprawę z walorów Internetu, a ściślej rzecz ujmując portali społecznościowych wyposażyliśmy nasze fotobudki w opcję bezpośredniego przesyłania zdjęć na linii Fotobudka - Facebook.

 

PARTNERZY